Nazywam się Tomek i od kilkunastu lat podróżuję po świecie, spotykam ciekawych ludzi, poznaję kulturę i specyfikę regionu z dala od komercyjnego szału.
Dziś chciałbym podzielić się z Wami pięknem Gruzji, gościnnością jej mieszkańców, urokiem gór i ciepłem morza.
Gruzja to wyjątkowe miejsce na świecie, gdzie każdy zrealizuje swoje marzenia podróżnicze.
Nieważne czy chodzisz po górach i planujesz wejście na Kazbek, czy też Twoja pasja to rajdy konne, pływanie, regionalna kuchnia a może jazda rowerem lub motocyklem po bezdrożach Kaukazu. Magia Gruzji sprawia, że już po wyjściu z lotniska będziesz pewien, że dobrze trafiłeś.

Dziękujemy, ze zainteresowałeś się naszą marką. Możemy pomóc Ci w w zorganizowaniu Twojego wymarzonego wyjazdu do Gruzji! 

Moja firma "FunSail" działa na rynku turystycznym od 2004 roku. Nasza marka "Gruzja24" istnieje już od kilku lat. Działamy na własnym sprzęcie, nie zatrudniamy podwykonawców!
W tym czasie zrealizowaliśmy wiele programów i wypraw dla klientów zarówno indywidualnych, jak i korporacyjnych. Wśród naszych klientów są nie tylko Polacy, ale wiele osób z zagranicy - oferujemy profesjonalną obsługę, elastyczne oferty dostosowane do potrzeb i wymagań klientów - tak, aby w pełni zaspokoić ich indywidualne potrzeby i wymagania.
Nasza oferta to przede wszystkim:
- opieka polskiego pilota i przewodnika,
- rezerwacja noclegów,
- transport lotnisko-hotel-lotnisko,
- wypożyczalnia motocykli w Gruzji
- wyprawy motocyklowe w Gruzji,
- wypożyczalnia samochodów terenowych w Gruzji
- wyżywienie oraz wszelkie inne prośby i życzenia naszych przyszłych klientów.

W Gruzji gwarantujemy niesamowicie spędzony czas: niepowtarzalnie i nietuzinkowo - dokładnie tak, jaka jest sama Gruzja. Cały rok gwarantuje możliwość ciekawie spędzonego czasu: upojne kąpiele w Morzu Czarnym, spacery plażami Batumi; szusowanie na nartach w przepięknie położonych kurortach wysokogórskich; trekking po górach; przejażdżki konne i rowerowe w niesamowitej scenerii. Gruzja daje frajdę ze zdobywania wysokogórskich przełęczy off-road’owo. W winnicach stwarza możliwość degustować i pić wino, wznosić nim toasty. Możesz upajać się zapachem cerkwi. Czuć się jak w domu, dzięki słynnej gruzińskiej gościnności. W każdej minucie. Od początku do końca każdej wyprawy z Nami - to zagwarantuje Ci Gruzja24.