Nazywam się Tomek i od kilkunastu lat podróżuję po świecie, spotykam ciekawych ludzi, poznaję kulturę i specyfikę regionu z dala od komercyjnego szału.
Dziś chciałbym podzielić się z Wami pięknem Gruzji, gościnnością jej mieszkańców, urokiem gór i ciepłem morza.
Gruzja to wyjątkowe miejsce na świecie, gdzie każdy zrealizuje swoje marzenia podróżnicze.
Nieważne czy chodzisz po górach i planujesz wejście na Kazbek, czy też Twoja pasja to rajdy konne, pływanie, regionalna kuchnia a może jazda rowerem lub motocyklem po bezdrożach Kaukazu. Magia Gruzji sprawia, że już po wyjściu z lotniska będziesz pewien, że dobrze trafiłeś.

Dziękujemy, ze zainteresowałeś się naszą marką. Możemy pomóc Ci w w zorganizowaniu Twojego wymarzonego wyjazdu do Gruzji! 

Moja firma "FunSail" działa na rynku turystycznym od 2004 roku. Nasza marka "Gruzja24" istnieje już od kilku lat.
W tym czasie zrealizowaliśmy wiele programów i wypraw dla klientów zarówno indywidualnych, jak i korporacyjnych. Wśród naszych klientów są nie tylko Polacy, ale wiele osób z zagranicy - oferujemy profesjonalną obsługę, elastyczne oferty dostosowane do potrzeb i wymagań klientów - tak, aby w pełni zaspokoić ich indywidualne potrzeby i wymagania.
Nasza oferta to przede wszystkim:
- opieka polskiego pilota i przewodnika,
- rezerwacja noclegów,
- transport lotnisko-hotel-lotnisko,
- wypożyczalnia motocykli w Gruzji
- wyprawy motocyklowe w Gruzji,
- wypożyczalnia samochodów terenowych w Gruzji
- wyżywienie oraz wszelkie inne prośby i życzenia naszych przyszłych klientów.

W Gruzji gwarantujemy niesamowicie spędzony czas: niepowtarzalnie i nietuzinkowo - dokładnie tak, jaka jest sama Gruzja. Cały rok gwarantuje możliwość ciekawie spędzonego czasu: upojne kąpiele w Morzu Czarnym, spacery plażami Batumi; szusowanie na nartach w przepięknie położonych kurortach wysokogórskich; trekking po górach; przejażdżki konne i rowerowe w niesamowitej scenerii. Gruzja daje frajdę ze zdobywania wysokogórskich przełęczy off-road’owo. W winnicach stwarza możliwość degustować i pić wino, wznosić nim toasty. Możesz upajać się zapachem cerkwi. Czuć się jak w domu, dzięki słynnej gruzińskiej gościnności. W każdej minucie. Od początku do końca każdej wyprawy z Nami - to zagwarantuje Ci Gruzja24.